Zzzagimed 2022 – Rezultati

Cijenjeni sudionici ovogodišnjeg Zzzagimeda,
Pozivamo Vas da sudjelujete na dodjeli diploma za natjecanje Zzzagimed 2022 u subotu 26. studenog .2022. od 10.00 sati.
Dodjela će biti u prostorijama Pčelarskog društva Zagreb, Našička 16. Zagreb (Jarun).
Lijepo Vas molimo da nam potvrdite svoj dolazak radi organizacije domjenka.

U tablici se nalaze rezultati poredani po abecednom redu sudionika.
Detaljne rezultate dobit ćete zajedno sa diplomom.

Voditelj projekta
Nedeljko Mazul

Uzorak Vrsta Ukupno bodova Medalja Ime/Naziv Prezime/Naziv
1 cvjetni 19,37 ZLATO OPG Antun Dora
2 kesten 20,13 ZLATO OPG Antun Dora
3 divlja trešnja 18,6 ZLATO OPG Antun Dora
158 amorfa 18 SREBRO OPG Anić Mato
159 bagrem 19,8 ZLATO OPG Anić Mato
13 cvjetni 18,48 SREBRO Siniša Bajić
14 cvjetni 17,62 SREBRO Siniša Bajić
67 cvjetni 17,35 SREBRO Denis Bajza
12 cvjetni 19,25 ZLATO Tamara Bakale
22 bagrem 17,6 SREBRO Maja Bališ
44 cvjetni 19,25 ZLATO Marijan Benčić
128 bagrem 19,2 ZLATO Ante Beroš
129 lipa 19 ZLATO Ante Beroš
209 bagrem 18,7 ZLATO Silvio Bertone
210 šumski 18,47 SREBRO Silvio Bertone
211 lipa 17,6 SREBRO Silvio Bertone
122 lipa 18,87 ZLATO OPG Bičanić
123 bagrem 19,1 ZLATO OPG Bičanić
124 suncokret 16,1 SREBRO OPG Bičanić
146 lipa 17,77 SREBRO Dejan Bilić
8 kesten 19,1 ZLATO Ljubica Birov
9 cvjetni 18,63 ZLATO Ljubica Birov
213 bagrem 18,6 ZLATO Dejan Blažević
133 bagrem 18 SREBRO Natalija Branović
134 kesten 19,23 ZLATO Natalija Branović
135 kadulja 18,7 ZLATO Natalija Branović
136 cvjetni 18,58 ZLATO Natalija Branović
137 medun 18,8 ZLATO Natalija Branović
102 cvjetni 14,07 BRONCA Biserka Brlečić
103 cvjetni 17,23 SREBRO Valent Brlečić
115 cvjetni 19,28 ZLATO Damir Brletić
116 cvjetni 17,65 SREBRO Damir Brletić
31 bagrem 18,6 ZLATO Zvonko Brozović
32 cvjetni 17,07 SREBRO Zvonko Brozović
195 drača 19,33 ZLATO Velimir Bučić
163 cvjetni 18 SREBRO Željko Bušić
229 cvjetni 18,52 ZLATO Željko Bušić
216 cvjetni 18,75 ZLATO Boris Cahunek
217 bagrem 19,5 ZLATO Boris Cahunek
20 lipa 17,6 SREBRO OPG Apinatura Danijel Časni
21 livada 18,65 ZLATO OPG Apinatura Danijel Časni
77 livada 17,02 SREBRO Dean Čortan
78 livada 18,2 SREBRO Dean Čortan
79 livada 18,53 ZLATO Dean Čortan
80 bagrem 20,4 ZLATO OPG Črnila
81 livada 19,27 ZLATO OPG Črnila
82 cvjetni 16,62 SREBRO OPG Črnila
86 bagrem 18,7 ZLATO Ivica Čukelj
87 amorfa 17,3 SREBRO Ivica Čukelj
88 cvjetni 18,98 ZLATO Ivica Čukelj
89 cvjetni 15,62 BRONCA Ivica Čukelj
90 suncokret 17,27 SREBRO Ivica Čukelj
91 lipa 17,5 SREBRO Ivica Čukelj
230 medun 20,03 ZLATO Lukaš Čupić
152 medljikovac 20,03 ZLATO Saša Dermit
153 bagrem 19,13 ZLATO Saša Dermit
48 bagrem 20,2 ZLATO OPG Derniković
200 medljikovac 19,4 ZLATO Damir Dimovski
201 bagrem 18,6 ZLATO Damir Dimovski
145 mandarina 19 ZLATO Mato Dugandžić
62 medun 17,93 SREBRO Josip Duić
177 cvjetni 16,68 SREBRO OPG Dvorneković
178 kesten 15,23 BRONCA OPG Dvorneković
175 cvjetni 17,92 SREBRO Goran Đurđević
176 bagrem 19,2 ZLATO Goran Đurđević
221 cvjetni 18,95 ZLATO Jure Fabijanić
104 cvjetni 17,7 SREBRO Nenad Finzir
7 cvjetni 15,95 BRONCA OPG Davorka Franić
38 kesten 18,47 SREBRO OPG Davorka Franić
92 cvjetni 18,95 ZLATO OPG Davorka Franić
105 bagrem 19,1 ZLATO Damir Fučkan
106 cvjetni 20,13 ZLATO Damir Fučkan
75 bagrem 19,1 ZLATO Tin Golojuh
76 cvjetni 18,87 ZLATO Tin Golojuh
150 bagrem 19,9 ZLATO Drago Golubić
59 cvjetni 19,37 ZLATO Danja Grbac
68 cvjetni 19,78 ZLATO Duško Grdić
69 bagrem 19,7 ZLATO Duško Grdić
202 amorfa 19,9 ZLATO OPG Rahela Grgić
203 cvjetni 18,88 ZLATO OPG Rahela Grgić
204 suncokret 17,57 SREBRO OPG Rahela Grgić
205 lipa 19,1 ZLATO OPG Rahela Grgić
154 bagrem 20,4 ZLATO Goran Gržetić
155 medljikovac 20,17 ZLATO Goran Gržetić
214 cvjetni 18,63 ZLATO Marino Gržinčić
215 kesten 17,87 SREBRO Marino Gržinčić
71 cvjetni 17,07 SREBRO Damir Gužvinec
72 cvjetni 14,25 BRONCA Damir Gužvinec
6 bagrem 15,63 BRONCA Damir Habjanec
51 cvjetni 16,68 SREBRO Jadranko Hasanec
41 medljikovac 18,78 ZLATO Branko Hlevnjak
37 medun 19,13 ZLATO OPG Hrga
126 lipa 17,07 SREBRO OPG Hrvoje Možanić
127 bagrem 18,63 ZLATO OPG Hrvoje Možanić
108 uljana repica 19,67 ZLATO Miroslav Idžojtić
109 amorfa 18,03 SREBRO Miroslav Idžojtić
110 suncokret 17,8 SREBRO Miroslav Idžojtić
111 kesten 17,1 SREBRO Miroslav Idžojtić
112 cvjetni 17,87 SREBRO Miroslav Idžojtić
113 cvjetni 15,32 BRONCA Miroslav Idžojtić
114 bagrem 19,8 ZLATO Miroslav Idžojtić
95 cvjetni 11,77 PRIZNANJE Ivica Ivanda
96 kesten 19,13 ZLATO Ivica Ivanda
97 bagrem 18,53 ZLATO Ivica Ivanda
25 bagrem 17,37 SREBRO OPG Jagarčec
26 livada 19,92 ZLATO OPG Jagarčec
157 cvjetni 20,13 ZLATO Franjo Jarnečić
74 cvjetni 13,65 BRONCA OPG Juro Jelušić
83 livada 18,45 SREBRO Šimun Jukić
84 cvjetni 16,62 SREBRO Šimun Jukić
119 medun 19,43 ZLATO Danijel Kancijanić
120 medljikovac 18,5 ZLATO Danijel Kancijanić
39 kesten 19,2 ZLATO Šefik Keserović
198 bagrem 18,2 SREBRO Elvis Kodelja
199 cvjetni 19,28 ZLATO Elvis Kodelja
192 cvjetni 19,15 ZLATO Antonio Komadina
24 cvjetni 20 ZLATO Dario Kostelac
227 bagrem 18,8 ZLATO OPG Čarobna Košnica
169 bagrem 20,6 ZLATO OPG Danijel Kotiščak
52 cvjetni 18,78 ZLATO Željko Kovač
53 cvjetni 19 ZLATO Željko Kovač
222 cvjetni 14,62 BRONCA OPG Pčelarstvo Križan
223 cvjetni 19,65 ZLATO OPG Pčelarstvo Križan
228 bagrem 20,4 ZLATO Josip Krog OPG Mirna Pčela
206 cvjetni 18,78 ZLATO Stjepan Kundija
207 cvjetni 19,2 ZLATO Stjepan Kundija
208 bagrem 19,7 ZLATO Stjepan Kundija
16 cvjetni 18,12 SREBRO Božidar Ladišić
17 cvjetni 18,32 SREBRO Božidar Ladišić
18 kesten 16,37 SREBRO Božidar Ladišić
173 cvjetni 17,87 SREBRO Kaznionica Lepoglava
174 bagrem 18,2 SREBRO Kaznionica Lepoglava
179 livada 18,9 ZLATO Mirjana Liber
180 cvjetni 16,38 SREBRO Mirjana Liber
181 bagrem 18,93 ZLATO Mirjana Liber
70 cvjetni 20,13 ZLATO Lorenzo Lovrić-Vukačić
27 bagrem 16,5 SREBRO Ćiro Madžarac
28 livada 19,55 ZLATO Ćiro Madžarac
149 bagrem 20,4 ZLATO Igor Makar
98 cvjetni 18,45 SREBRO Darko Makarun
99 kesten 18,9 ZLATO Darko Makarun
193 bagrem 20,4 ZLATO Ivan Marčec
194 lipa 17,87 SREBRO Ivan Marčec
56 bagrem 17,7 SREBRO Marijo Matešić
55 cvjetni 19,47 ZLATO Zoran Matić
19 livada 19,33 ZLATO Ana Matin
224 bagrem 20 ZLATO Nedeljko Mazul
225 cvjetni 18,53 ZLATO Nedeljko Mazul
165 medljikovac 19,1 ZLATO Kuća meda
166 lipa 19,7 ZLATO Kuća meda
167 bagrem 20,2 ZLATO Kuća meda
107 cvjetni 18,63 ZLATO Darko Mihaljević
130 bagrem 17,37 SREBRO Željko Mirković
131 medljikovac 17,8 SREBRO Željko Mirković
132 livada 19,6 ZLATO Željko Mirković
170 bagrem 19,3 ZLATO OPG Pčelarstvo Mišković
171 cvjetni 19,73 ZLATO OPG Pčelarstvo Mišković
172 medljikovac 19,8 ZLATO OPG Pčelarstvo Mišković
168 mandarina 18,13 SREBRO OPG Pčelarstvo Mlikota
45 cvjetni 17,67 SREBRO Darko Mlinarić
49 bagrem 17,3 SREBRO Darko Mlinarić
161 cvjetni 17,65 SREBRO Grgo Musa
162 cvjetni 18,53 ZLATO Grgo Musa
42 cvjetni 19,12 ZLATO Ivica Navijalić
61 bagrem 18,8 ZLATO OPG Nikola Vrđuka
231 medun 20,9 ZLATO Zvonimir Pavičić
232 cvjetni 19,43 ZLATO Zvonimir Pavičić
54 bagrem 18,1 SREBRO OPG Pčelarstvo Junačko
143 livada 17,93 SREBRO OD Pčelarstvo Petrović
144 medljikovac 19,1 ZLATO OD Pčelarstvo Petrović
141 cvjetni 16,23 SREBRO SD Pčelarstvo Puljić
142 cvjetni 18,85 ZLATO SD Pčelarstvo Puljić
138 cvjetni 18,67 ZLATO Franjo Pijanec
121 bagrem 20,13 ZLATO OPG Pintar
218 livada 17,67 SREBRO Pčelarstvo porodice Periškić
219 lipa 19,2 ZLATO Pčelarstvo porodice Periškić
220 bagrem 19,7 ZLATO Pčelarstvo porodice Periškić
50 drača 17,6 SREBRO Petar Radetić
196 bagrem 18,8 ZLATO OPG Pčelarstvo Radovan
197 cvjetni 18,98 ZLATO OPG Pčelarstvo Radovan
46 cvjetni 17,65 SREBRO Nikola Rašić
47 bagrem 15,87 BRONCA Nikola Rašić
160 šumski 18,6 ZLATO Sven Rendulić
147 bagrem 19,37 ZLATO Janko Rumin
148 medun 20,47 ZLATO Janko Rumin
10 cvjetni 19,53 ZLATO Damir Salopek
11 livada 18,87 ZLATO Damir Salopek
57 kesten 19,4 ZLATO Marko Skeja
58 bagrem 17,6 SREBRO Marko Skeja
85 cvjetni 18,8 ZLATO Mile Srdić
33 livada 19,1 ZLATO Rajko Starčević
43 bagrem 18,9 ZLATO Jako Stipić
34 bagrem 17,03 SREBRO Ivana Suša
35 cvjetni 17,78 SREBRO Ivana Suša
36 cvjetni 17,3 SREBRO Ivana Suša
188 medljikovac 19,53 ZLATO Joso Šanović
63 cvjetni 18,5 ZLATO Ivan Ščavničar
64 cvjetni 19,6 ZLATO Ivan Ščavničar
4 cvjetni 17,73 SREBRO Ivan Šelemba
5 cvjetni 15,72 BRONCA Ivan Šelemba
101 bagrem 20,6 ZLATO Obiteljsko Pčelarstvo Škrlec
139 bagrem 19,6 ZLATO Vjekoslav Šobak
140 livada 19,62 ZLATO Vjekoslav Šobak
125 šumski 17,43 SREBRO OPG Šperac
15 kesten 19,07 ZLATO Ante Štavun
100 cvjetni 18,97 ZLATO Aron Štefanić
93 amorfa 17,7 SREBRO Nikola Tavra
94 bagrem 18,27 SREBRO Nikola Tavra
187 medun 20,8 ZLATO Milan Tenčić
183 medun 16,2 SREBRO OPG Tomić Med
184 lipa 17,2 SREBRO OPG Tomić Med
189 bagrem 20,4 ZLATO Pčelarstvo Trupković
190 cvjetni 20,38 ZLATO Pčelarstvo Trupković
191 heljda 20,63 ZLATO Pčelarstvo Trupković
40 bagrem 16,1 SREBRO OPG Štefica Tušek
226 bagrem 16,7 SREBRO Mladen Tušek
151 medun 19,57 ZLATO Neda Varvodić
60 bagrem 17,17 SREBRO Dragutin Vedak
65 cvjetni 19,52 ZLATO Daniela Vlaisavljević
66 bagrem 18,2 SREBRO Daniela Vlaisavljević
164 cvjetni 18,53 ZLATO Marko Vlašić
185 kesten 19,03 ZLATO Nebojša Vorkapić
186 cvjetni 18,9 ZLATO Nebojša Vorkapić
212 livada 17,07 SREBRO Ivica Vučić
73 bagrem 19,97 ZLATO OPG Vuković
117 bagrem 18,7 ZLATO Pčelarsko društvo Zagreb
118 cvjetni 19,12 ZLATO Pčelarsko društvo Zagreb
23 livada 17,03 SREBRO Stevo Zorić
182 medun 19,63 ZLATO Pavo Zubak
29 lipa 18,4 SREBRO Zvonimir Žarec
30 bagrem 19,9 ZLATO Zvonimir Žarec
156 bagrem 16,6 SREBRO Petar Žulj

Leave a Reply